Kelionės bilietai

Neskubėkite pirkti pasiūlymo pirmyn ir atgal. Visada pasižiūrėkite, gal bilietai perkant atskirai ir skirtingomis datomis bus pigiau negu perkant pasiūlymą iš karto.

Apgyvendinimas

Nakvynes pirkite kuo ankščiau, tai padės Jums sutaupyti pinigų, kuriuos vėliau galėsite išleisti pramogoms. Taip pat ieškokite, kad vieta, kur gyvensite, turėtų virtuvę, nes maistas kavinėse ar restoranuose nėra pigus.

Pramogos

Miestuose visada būna labai daug nemokamų dalykų. Lankytinų vietų, muziejų ar nemokamų turų. Visada pasidomėkite jais.

 

Lėšos 

Jeigu sunkiai sekasi susitaupyti kelionėms, siūlyčiau pabandyti tokį metodą - kiekvieną mėnesį automatiškai nuo savo algos nuskaičiuokite 50€ ar daugiau į kitą sąskaitą. Ir jau po kelių mėnesių turėsite sumą kelionių bilietams.

Booking.com keliautojams pateikia didžiausią pasaulyje puikių viešnagės vietų pasirinkimą, įskaitant apartamentus, atostogų būstus, prabangius 5 žvaigždučių kurortus, namelius medžiuose ir net iglu. 

 Čia rasite skrydžio bilietų, viešbučių paieškos sistemas, gausybę savarankiškų, poilsinių, pažintinių kelionių pasiūlymų, keliautojų įspūdžių, patarimų ir dar daug daug visko.

Šią aplikaciją siūlau atsisiųsti dar prieš kelionę ir išmokti bent keletą būtiniausių frazių - labai greitai galite prabilti ispanų, italų ar prancūzų kalbomis.

Mums rūpi jūsų nuomonė
Įvertinkite mūsų puslapįĮvertinkite mūsų puslapį
  • Facebook
  • Instagram
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now